Szkolenia odpłatne

as 

Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości S.A. w Żorach specjalizuje się w organizacji szkoleń otwartych realizowanych w formie kursów, treningów, warsztatów oraz szkoleń zamkniętych. Dostarczamy kompleksowych usług szkoleniowych dla przedstawicieli firm, organizacji non-profit oraz dla osób indywidualnych. Zakres merytoryczny kursów i szkoleń dotyczy przede wszystkim: doskonalenia umiejętności zawodowych oraz interpersonalnych. Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi trenerami, którzy prowadzą zajęcia na najwyższym poziomie. Każde zajęcia poddawane są ocenie uczestników, co umożliwia nam lepsze dostosowanie naszej oferty do potrzeb klientów.

By skutecznie sprostać oczekiwaniom klientów, ale także wychodząc na przeciw rynku pracownicy Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości S.A. przygotowali bogatą ofertę szkoleń ikursów zawodowych. Zakres oferowanych przez nas szkoleń obejmuje następujące bloki tematyczne:
zarządzanie zasobami ludzkimi,
przedsiębiorczość,
podatki, rachunkowość i finanse,
prawo pracy i ubezpieczenia społeczne,
umiejętności osobiste,
sprzedaż, marketing, obsługa klienta,
opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi
szkolenia informatyczne.

Na cenę poszczególnych szkoleń składają się koszty przeprowadzenia wykładów i zajęć praktycznych, materiały dla słuchacza i zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. Po zapisaniu się na szkolenie uczestnik otrzyma szczegółowy program i instrukcje organizacyjne. Na zamówienie grupowe (min. 7 osób) zorganizujemy każde szkolenie wchodzące wzakres poszczególnych bloków tematycznych!!!