CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ

EFS kolor 

CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ – DOKSZTAŁĆ SIĘ W ŻORACH POPRZEZ BEZPŁATNE SZKOLENIA JĘZYKOWE    I KOMPUTEROWE

1 Września startuje realizowany we wsparciu z Unią Europejską projekt mający na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych mieszkańców miasta Żory, którego beneficjentami zostaną 44 osoby pracujące, które ukończyły 25 lat.

Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji zawodowych 44 osób pracujących, w wieku powyżej 25 lat, zamieszkałych w Żorach w szczególności na terenach rewitalizowanych miasta Żory (Śródmieście wraz z zachodnią częścią dzielnicy Kleszczówka, osiedle Gwarków z terenami przyległymi dzielnicy Rój – są to tereny objęte rewitalizacją RIT Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego), poprzez bezpłatne szkolenia językowe i komputerowe.

W ramach projektu każdy z jego uczestników otrzyma możliwość wyboru odpowiadającego jego potrzebom szkolenia językowego ( do wyboru: język angielski, język francuski, język niemiecki na poziomach A1+A2 lub B1+B2) lub szkolenia komputerowego IC3 (program szkolenia obejmuje podstawy pracy z komputerem, kluczowe programy i aplikacje oraz Internet i funkcjonowanie      w sieci) wraz z możliwością uzyskania certyfikatu zewnętrznego potwierdzającego kwalifikacje.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej – dokształć się w Żorach poprzez bezpłatne szkolenia językowe i komputerowe”, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a realizowany przez Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości S.A.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu: 32 435-15-66 oraz adresem

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub w biurze projektu: al. Wojska Polskiego 4, 44-240 Żory, pok. 21.