Zapraszamy przedsiębiorców, przedstawicieli firm oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem działalności do udziału w wyjątkowym wydarzeniu – Śniadaniu Biznesowym, poświęconym różnorodnym formom wsparcia finansowego i niefinansowego dla firm, zwłaszcza z sektora MŚP. Wydarzenie odbędzie się w urokliwym Pałacu Baranowice, a atmosfera spotkania będzie sprzyjać budowaniu nowych relacji biznesowych. Wydarzenie odbędzie się już 29 lutego!

Zapisy: Śniadanie Biznesowe – Rozwój firmy w 2024 – Evenea.pl

Część 1. 08:45 – 09:00 Rejestracja  

Część 2. 09:00 – 10:30 Panele tematyczne 

Uroczyste otwarcie 

Panel 1. Darmowe szkolenia dla pracowników 

Baza Usług Rozwojowych oraz inne możliwości finansowania szkoleń dla pracowników i kadry zarządzającej – jak uzyskać dofinansowanie oraz jak wejść do bazy podmiotów prowadzących szkolenia w ramach Bazy Usług Rozwojowych. Możliwości finansowania szkoleń zawodowych i studiów podyplomowych w ramach projektów finansowanych z środków Unii Europejskiej. 

Panel 2. Dotacje i pożyczki na rozwój i innowacje 

Dotacje oraz niskooprocentowane pożyczki dla przedsiębiorców. Rozwój biznesu poprzez rozwój innowacji. Omówienie otwartych naborów oraz instrumentów uruchomionych w I kwartale 2024 roku. 

Panel 3. Klub Ludzi Sukcesu 

Korzyści z uczestnictwa w Klubach Biznesowych – możliwości poszerzenia sieci kontrahentów oraz pozyskania nowych partnerów dla biznesu. 

Część 3. 10:30 – 11:00 Zwiedzanie przestrzeni odrestaurowanego Pałacu Baranowice wraz z wystawą stałą. 

Zwiedzanie inwestycji – Pałacu w Baranowicach. Pałac w ostatnich latach przeszedł niezwykłą metamorfozę i niewątpliwie odzyskał swój dawny blask. Przeprowadzone zostały kompleksowe działania, polegające na renowacji pałacu oraz zagospodarowaniu jego otoczenia i znajdującego się przy nim parku w stylu angielskim, z licznymi starymi drzewami i pomnikami przyrody. W pałacu działa ośrodek kultury. Jest to inwestycja zrealizowana przy udziale środków finansowych z Unii Europejskiej – przykład dobrej praktyki lokowania środków, z uwzględnieniem uwarunkowań historycznych. 

11:00 Networking przy kawie 

Wymiana wizytówek i kontaktów biznesowych. 

Organizatorzy wydarzenia: 

Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości S. A. 

Pałac Baranowice 

Partnerzy: 

Gmina Miejska Żory SPONSOR

Gmina Suszec 

Biuro Rachunkowe KRKP Sp. z o.o. 

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna

Skip to content