Darmowe doradztwo

Zapraszamy przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Gminy Miejskiej Żory do udziału w bezpłatnych konsultacjach w zakresie projektowania biznesu i pozyskiwania środków na rozwój działalności.

Punkt konsultacyjny jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-16:00. 

 

Rewitalizacja Śródmieścia

Agencja prowadzi kompleksowe działania na rzecz rewitalizacji Dzielnicy Śródmieście. Tworzymy przestreń do dialogu międzysektorowego w celu ożywienia dzielnicy. Informujemy o bieżących działaniach i animujemy projekty lokalne. 

Podcast

Kliknij w ikonę mikrofonu aby posłuchać podcastu o biznesie. Rozmawiamy z przedsiębiorcami o wielkich rzeczach prostym językiem. 

Podcast realizujemy we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Żorach oraz Radiem Żory. 

Biuletyn

Kliknij w ikonkę książki, aby zapisać się do listy mailingowej i raz w miesiącu otrzymywać informacje o możliwościach pozyskania dotacji oraz inne ciekawe materiały dla przedsiębiorców. 

Biuletyn wydajemy wspólnie z Gminą Miejską Żory.

Nowa Prezes ARP SA

Nowa Prezes ARP SA

Szanowni Państwo! Nastąpiła zmiana na funkcji prezesa Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości S.A. Żory. Nową prezes została pani Katarzyna Saluk. Serdeczne gratulacje! W jej imieniu przekazujemy Wam kilka słów: Z ogromną radością i zaszczytem obejmuję stanowisko Prezesa...

I Otwarta Kawiarnia Rewitalizacyjna – Raport

I Otwarta Kawiarnia Rewitalizacyjna – Raport

19 marca odbyła się I Otwarta Kawiarnia Obywatelska, dotycząca rewitalizacji obszaru Śródmieście. Spotkanie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej.  Wzięli w nim udział zarówno mieszkańcy Śródmieścia, lokalni przedsiębiorcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, jak również przedstawiciele samorządu. 

Celem spotkania było otwarcie wielopodmiotowej dyskusji na temat ożywienia społeczno-gospodarczego obszaru rewitalizacji Śródmieście i możliwości realizacji działań miękkich przy wykorzystaniu już istniejącej i planowanej do rewitalizacji infrastruktury. Debata pozwoliła na wytyczenie kierunku projektowania zmian, których ostatecznym beneficjentem będzie każdy mieszkaniec naszego miasta bez względu na wiek, płeć, pochodzenie czy stopień niepełnosprawności.

Skip to content