WYDARZENIA

Światowy tydzień przedsiębiorczości

 W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości ARP S.A. oraz Zespół Szkół Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera Boryńska 2 zapraszają na spotkanie z ekspertami, którzy opowiedzą o tym, jak zostać rekinami biznesu. Zapraszamy, ze szczególnym uwzględnieniem szkół!

Wstęp bezpłatny.

18.09.2019 spotkanie z Mateuszem Maikiem, Kino na Starówce godz. 9:00, warsztaty Zespół Szkół Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera Boryńska 2
19.09.2019 spotkanie z dr Bartłomiejem J. Gabrysiem – warsztaty Zespół Szkół Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera Boryńska 2

dr Bartłomiej J. Gabryś – pracownik naukowy katedry przedsiębiorczości Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Prowadzi zajęcia na różnych uczelniach w regionie – m.in. Uniwersytet Śląski, WSB w Chorzowie, WSB w Dąbrowie Górniczej oraz WSZOP w Katowicach, a także w ośrodkach europejskich m.in. w Fachhochschule des bfi Wien czy na Universidad de Santiago de Compostela. Kierownik studiów podyplomowych „Przedsiębiorczość dla nauczycieli”
Mateusz Maik – trener biznesu, mentor, przedsiębiorca. W Inkubatorach pełni funkcję Dyrektora AIP. Pomaga w rozwoju 56 Inkubatorów AIP w całej Polsce, w których funkcjonuje blisko 2600 marek. Od ponad 7 lat kreuje nowe rozwiązania wspomagające kadrę managerską oraz opracowuje nowe programy wsparcia dla Startupów w Polsce. Podczas swojej działalności pomógł rozwinąć́ się ponad 520 firmom. Przygotowuje najlepsze projekty do spotkań́ z inwestorami prywatnymi oraz funduszami inwestycyjnymi. W 2015 roku kiedy pełnił funkcję Partnera Zarządzającego AIP Śląsk jego region otrzymał nagrodę przyznawaną przez Studenckie Forum BCC Śląsk w kategorii Organizacja Promująca Przedsiębiorczość natomiast w 2016 Innowatora w kategorii Innowacyjna organizacja przyznawaną przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości S.A. w Żorach

Szanowni Państwo,

nasza praca jest dedykowana wszystkim, którzy chcą rozwinąć skrzydła i pofrunąć wyżej, prowadząc własny biznes. To nie jest zwykłe doradztwo, to skrupulatnie przygotowana strategia rozwoju Waszych działalności gospodarczych. Tu inicjujemy projekty i wspieramy ich realizację. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

  

Jesteśmy tutaj

44-240 Żory

biuro@arpsa.pl

Pn-Pt: 8.00 - 16:00

Skip to content