Śniadanie Biznesowe dla przedsiębiorców

29 lutego w Pałacu Baranowice w Żorach miało miejsce wyjątkowe wydarzenie biznesowe, które zgromadziło przedstawicieli 50 firm z województwa śląskiego. Śniadanie Biznesowe odbyło się w malowniczym otoczeniu Pałacu Baranowice, dodając mu wyjątkowego uroku. 

Celem naszego spotkania było nie tylko zjednoczenie przedsiębiorców, ale także zainspirowanie ich do poszukiwania możliwości dofinansowania swoich firm ze źródeł zewnętrznych, w tym środków unijnych. Liczymy, że nasze wystąpienia oraz prezentacje pomogły rozbudzić w uczestnikach nowe pomysły i strategie rozwoju. – mówi Honorata Potempa, prezesa Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości S.A.

Prelekcje specjalistek jako wsparcie dla przedsiębiorców 

Ważną częścią Śniadania jest wymiana doświadczeń. Oprócz rozmów kuluarowych postawiliśmy również na specjalistyczną wiedzę. Naszymi Gościniami były dr Iwona Kapustka, Justynie Kubala-Grześ i Honorata Potempa, które wygłosiły inspirujące prezentacje pełne cennych wskazówek dla przedsiębiorców. Głos zabrała również Joanna Fudali – kierowniczka Pałacu Baranowice, która opowiedziała o historii Pałacu, inwestycji jaką w nim wykonano oraz  o przyziemnym spojrzeniu na innowacje. 

Śniadanie jako przestrzeń budowania relacji 

KLuczowym elementem Śniadania Biznesowego jest jedzenie. Nie możemy zapomnieć o Restauracji Charlotta, która zadbała o naszych uczestników, serwując pięknie podane i wyśmienite śniadanie. Ich staranność w każdym detalu zasługuje na najwyższe uznanie. Całość wydarzenia wsparła finansowo Gmina Miejska Żory – która jak zwykle okazała się niezastąpionym partnerem. Rozmowom nie było końca. 

To niesamowite, że przedsiębiorcy, z którymi pracujemy chętnie uczestniczą w tego rodzaju spotkaniach – mamy szereg klientów, którzy wracają do nas już po raz kolejny i zapraszają swoich znajomych. Jestem bardzo dumna, że z powodzeniem udaje mi się sieciować i animować relacje pomiędzy przedsiębiorcami. W końcu taki jest prawdziwy cel tych spotkań – mówi Honorata Potempa. 

Kolejne projekty już niedługo

Jesteśmy przekonani, że Śniadanie Biznesowe dla Przedsiębiorców stanowiło owocną platformę do wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Mamy nadzieję, że nasze wysiłki przyczynią się do rozwoju przedsiębiorczości na Śląsku oraz inspiracji dla kolejnych pokoleń biznesmenów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym wydarzeniu oraz zaangażowanie w rozwój lokalnej społeczności biznesowej.

Skip to content