STATUS REKRUTACJI: ZAKOŃCZONA

Opis stanowiska:

Szukamy samodzielnej, dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Asystenta Biura. Praca będzie polegać na wsparciu biura w codziennych zadaniach administracyjnych oraz organizacyjnych. Jeśli jesteś dobrze zorganizowany/-a, lubisz pracę w zespole i posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne, to ta praca jest dla Ciebie! Jesteśmy otwarci na osoby bezrobotne i bez doświadczenia – nauczymy Cię jak dobrze wykonywać Twoje zadania i wprowadzimy Cię w specyfikę stanowiska.

Podstawowe zadania:

  • Rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Tworzenie i redagowanie pism, dokumentów oraz raportów
  • Odbieranie i przekazywanie telefonów, obsługa korespondencji e-mailowej
  • Umawianie spotkań oraz organizacja harmonogramu spotkań
  • Współpraca z innymi pracownikami i kontrahentami w celu zapewnienia płynności działań
  • Organizacja wydarzeń realizowanych przez Agencję, takich jak konferencje, seminaria, spotkania
  • Zarządzanie dokumentacją biurową oraz dbanie o jej poufność

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy biurowej będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych, takich jak drukarki, kserokopiarki itp.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku polskim, zarówno werbalne, jak i pisemne
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie
  • Dyskrecja i poufność w obsłudze informacji poufnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Wynagrodzenie w wysokości 3600 zł brutto
  • Stałe godziny pracy

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/-abyś dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: biuro@arpsa.pl wraz z tytułem „Aplikacja na stanowisko Asystenta Biura”. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 roku poz. 922)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami/-tkami. Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje i zapewniamy o poufności przetwarzanych danych.

Termin składania aplikacji: 30.06.2023

Miejsce pracy: Żory

Termin rozpoczęcia pracy: 01.08.2023

Agencja zastrzega sobie możliwość skrócenia procesu rekrutacji bez podania przyczyny.